Home »

 
 

Catedre

 

Învăţământ primarLimba românăLimbi moderneMatematică-T.I.C.Fizică, Chimie, BiologieOm şi societate TehnologiiPregatire sportivă teoreticăHandbal feteHandbal băieţiVoleiGimnastică artistică băieţiGimnastică ritmică feteAtletismFotbalTenis de masăSchi

Descriere

Micu Doina

Fetti Veronica

Cordos Maria

Suciu Valer

Mai multe despre Învăţământ primar

Descriere

 

Siman Luminiţa

Dedean Niculina

Fiscutean Călina

Berinţan Carmen

Salak Adriana

Frențiu Mihaela

 

Mai multe despre Limba română

Descriere

Harpa Dana

Galben Florina

Iliin Ionela 

Pop Brigitte

Erenț Silvia

Mai multe despre Limbi moderne

 

Descriere

matematica

Bumbu Silvia

Paşca Iuliana

Hogiu Nicoleta

 ALFA0920ALFA studio        

Monorean Crina

Pescaru Livia

Mai multe despre Matematică-T.I.C.

Descriere

Cristurean Violeta

Dunca Raveca

Copaciu Claudiu

Raşca Voichiţa

Stoica Uliana

 

 

 

Mai multe despre Fizică, Chimie, Biologie

Descriere

Ujică Luminiţa

Beraru Mihaela

Codău Dorin

Galben Călin

Simioanca Simona

Stoica Hajnalka

Gîmbuţa Alina

Pop Claudia

Petrean Teofil

Revnic Emil

Mudure-Iacob Tudor

Tornea Ştefania Raluca

Coman Samuel

Haruta Cosmina

 

Mai multe despre Om şi societate

Descriere

Turism şi alimentaţie

Specializarea Tehnician în turism

 

Mihestian Maria

Fetti Romana

Nădășan Orsolya

Trişcă Alin

 Pop Loredana

Trișcă Sorina

 

Resurse naturale şi protecţia mediului

Specializarea Tehnician ecolog şi protecţia calităţii mediului

 

 

Guiu Octavian

Crăciun Maria Gabriela

Lupuți Monica

 

Mai multe despre Tehnologii

Descriere

Sapla     

Săplăcan Cornel

Toderic Adriana

 

Mai multe despre Pregatire sportivă teoretică

Descriere

Paşca Horaţiu

Moldovan Radu

 

Mai multe despre Handbal fete

Descriere

Vlad Silvian

Sakacs Griga Teodora

 

Mai multe despre Handbal băieţi

Descriere

Gătej Mircea

Someşan Paul

Pop Claudiu

 

Mai multe despre Volei

Descriere

Liviu Pop   Pop Liviu

Pop Augustin   Pop Augustin

Ometiță Răzvan 

Mai multe despre Gimnastică artistică băieţi

Descriere

Văleanu Laura

 

 

Mai multe despre Gimnastică ritmică fete

Descriere

Magyarosi Edit

Cucerzan Alina

Nechifor Daniela

Constantin Florian

Mai multe despre Atletism

Descriere

Gabor Sergiu

Voica Eugen

Niculae Paul Vardis

Şonfălean Gheorghe

 

Mai multe despre Fotbal

Descriere

Ilovan Marius

Dincă George

Filimon Ovidiu

Mai multe despre Tenis de masă

Descriere

Drăguş Rodica

Fiscutean Mihai

Ilie Maria

Mai multe despre Schi

 

Lista disciplinelor la care se susţin lucrări de evaluare semestrială (teze) în anul şcolar 2018 – 2019

TEZE-2018-2019_Lista-disciplinelor

Înscriere Clasa Pregătitoare, an școlar 2018-2019

CALENDARUL ÎNSCRIERII ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR pentru anul școlar 2018-2019

Simulare Evaluare Națională clasa a VIII-a și Examen de Bacalaureat

Simulare Evaluare Națională clasa a VIII-a și Bacalaureat

Vizitatori

Tools services webmasters counters generators scripts tutorials free