Home »

 
 

Catedre

 

Învăţământ primarLimba românăLimbi moderneMatematică-T.I.C.Fizică, Chimie, BiologieOm şi societate TehnologiiPregatire sportivă teoreticăHandbal feteHandbal băieţiVoleiGimnastică artistică băieţiGimnastică ritmică feteAtletismFotbalTenis de masăSchi

Descriere

Micu Doina

Fetti Veronica

Cordos Maria

Suciu Valer

Mai multe despre Învăţământ primar

Descriere

 

Siman Luminiţa

Dedean Niculina

Fiscutean Călina

Berinţan Carmen

Salak Adriana

 

Mai multe despre Limba română

Descriere

Harpa Dana

Pop Simona

Galben Florina

Iliin Ionela 

Pop Brigitte

Mai multe despre Limbi moderne

 

Descriere

matematica

Bumbu Silvia

Paşca Iulia

Chilom Iuliana

Hogiu Nicoleta

 ALFA0920ALFA studio         Monorean Crina

Mai multe despre Matematică-T.I.C.

Descriere

Cristurean Violeta

Stoica Uliana

Raşca Voichiţa

Dunca Raveca

Copaciu Claudiu

 

Mai multe despre Fizică, Chimie, Biologie

Descriere

Ujică Luminiţa

Beraru Mihaela

Codău Dorin

Galben Călin

Simioanca Simona

Stoica Hajnalka

Gîmbuţa Alina

Pop Claudia

Pişta Andreea

Mudure-Iacob Tudor

Tornea Ştefania Raluca

 

Mai multe despre Om şi societate

Descriere

Turism şi alimentaţie

Specializarea Tehnician în turism

Mihestian M.       Mihestian Maria

Fetti Romana

Nădășan Orsolya

Trişcă Alin

 

 

Resurse naturale şi protecţia mediului

Specializarea Tehnician ecolog şi protecţia calităţii mediului

 

DSC_5533     Guiu Octavian

Crăciun Maria Gabriela

 

Mai multe despre Tehnologii

Descriere

Sapla     Săplăcan Cornel

Toderic Adriana

 

Mai multe despre Pregatire sportivă teoretică

Descriere

Crăciun Iuliu

Paşca Horaţiu

Moldovan Radu

 

Mai multe despre Handbal fete

Descriere

Vlad Silvian

Sakacs Griga Teodora

 

Mai multe despre Handbal băieţi

Descriere

Gătej Mircea

Someşan Paul

Pop Claudiu

Andrău Petru

 

Mai multe despre Volei

Descriere

Liviu Pop   Pop Liviu

Pop Augustin   Pop Augustin

Alexa Lucian  Alexa Lucian

Burduhos Cornel  Burduhosu Cornel

Dragota Sorin  Dragotă Sorin

 

Mai multe despre Gimnastică artistică băieţi

Descriere

Văleanu Laura

Sigartau Floarea

 

Mai multe despre Gimnastică ritmică fete

Descriere

Magyarosi Edit

Cucerzan Alina

Nechifor Daniela

Constantin Florian

Mihali Dragoş

Mai multe despre Atletism

Descriere

Gabor Sergiu

Şonfălean Gheorghe

Voica Eugen

Niculae Paul Vardis

Mai multe despre Fotbal

Descriere

Ilovan Marius

Filimon Ovidiu

Dincă George

Filipaş Marian

 

Mai multe despre Tenis de masă

Descriere

Drăguş Rodica

Fiscutean Mihai

Ilie Maria

Mai multe despre Schi

 

Simulare Evaluare Națională clasa a VIII-a și Examen de Bacalaureat

Simulare Evaluare Națională clasa a VIII-a și Bacalaureat

Lista disciplinelor la care se susţin lucrări de evaluare semestrială (teze) în anul şcolar 2017 – 2018

TEZE-2017-2018_Lista-disciplinelor

Înscriere Clasa Pregătitoare, an școlar 2016-2017

Înscriere Clasa Pregătitoare, an școlar 2017-2018

Vizitatori

Tools services webmasters counters generators scripts tutorials free